Regulamin

Jesteśmy małą firmą produkującą wyroby wiklinowe. Przy pomocy tej strony sprzedajemy nasze wyroby, a oto nasze dane:

RAFIMAG
Magdalena Kobylarz
ul. Parkowa 17
37-410 Bieliny

NIP: 1251383074

REGON: 361022329

tel. 505122785

tel. 609 969 140

e-mail: wiklinarafimag@gmail.com

numer konta bankowego: 50 1020 5558 1111 1387 4000 0026

 

A. Produkty i zamówienia

1. Wszystkie ceny podane na naszej stronie wyrażone są w złotych polskich.

2. Zakupów w naszym sklepie mogą dokonywać wyłącznie osoby pełnoletnie.

3. Zastrzegamy sobie prawo do odmowy realizacji zamówienia wątpliwego lub zawierającego niekompletne dane.

B. Dostawa i formy płatności

1. Dostawa zamówionego towaru nastąpi możliwie jak najszybciej, jednak zastrzegamy sobie prawo realizacji zamówienia w czasie do 15 dni roboczych od chwili wpłynięcia zamówienia.

2. Wyroby o mniejszych wymiarach (np. chusteczniki, niektóre skrzynki) dostarczone będą przez Pocztę Polską, wyroby o większych gabarytach dostarczone będą przez firmę kurierską DPD, UPS lub K-EX.

3. Koszty przesyłki ponosi osoba zamawiająca, są one zgodne z cennikami Poczty Polskiej, DPD, UPS i K-EX uzależnione są od wielkości zamówionych wyrobów i ich ilości.

4. Po otrzymaniu zamówienia, wyślemy państwu potwierdzenie przyjęcia zamówienia oraz podamy koszty wysyłki. Ceny przesyłki kurierskiej wahają się od 17zł do 150zł

5. Istnieje możliwość dostarczenia zamówionego towaru przez naszą firmę, bez pośrednictwa firmy kurierskiej, w odpowiednio niższej cenie. Opcja ta dotyczy okolic miasta Wołomin oraz trasy Nisko-Lublin-Wołomin.

6. Możliwy jest także odbiór osobisty zamówienia w Bielinach (adres firmy), lub w Duczkach pod Warszawą. Termin odbioru w Duczkach należy odpowiednio wcześniej ustalić, bywamy tu średnio raz na dwa tygodnie.

7. Istnieją dwie możliwości zapłacenia za zamówione wyroby:

  • w formie przedpłaty na konto, wówczas wyroby wysyłane są po zaksięgowaniu wpłaty na konto,
  • gotówką, płatne przy odbiorze (opcja możliwa przy wysyłaniu towaru poprzez Pocztę Polską i kuriera UPS lub K-EX)

8. Mają Państwo pełne prawo do sprawdzenia zawartości paczki w obecności kuriera w celu sprawdzenia czy nie nastąpiło uszkodzenie towaru w trakcie dostawy (do czego namawiamy).

9. Dane osobowe będą przetwarzane z zachowaniem wymogów bezpieczeństwa określonych w Ustawie z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz.U. nr 133, poz. 883. Zgodnie z ustawą mają Państwo prawo do wglądu w swoje dane, do ich poprawiania oraz wniesienie żądania o zaprzestanie ich wykorzystywania.

10. Prosimy nie odbierać przesyłek zewnętrznie uszkodzonych lub wskazujących na otwarcie ich podczas wysyłki poprzez osoby niepożądane. W takim przypadku prosimy o natychmiastowy kontakt telefoniczny i spisanie protokołu szkody z kurierem.

C. Zwroty i reklamacje

1. Mają Państwo prawo do zwrotu zamówionego towaru w postaci nienaruszonej.

2. Koszty przesyłki za zwracany, reklamowany towar w całości ponosi Klient.

3. Zwracany towar należy odsyłać wraz z otrzymanym dowodem zakupu na adres naszej firmy.

4. Gwarantujemy zwrot kwoty równej cenie towaru. Pieniądze zostaną zwrócone w ciągu 5 dni roboczych od dnia otrzymania zareklamowanego wyrobu, przelewem bankowym na konto wskazane przez Klienta. Koszt odesłania towaru nie podlega zwrotowi.

5. Prosimy o skontaktowanie się z nami w sprawie ewentualnych reklamacji mailowo lub telefonicznie, przed odesłaniem zareklamowanego wyrobu.

6. W sprawach nie omówionych w powyższym regulaminie mają zastosowanie przepisy Kodeksu Cywilnego.

.
Zamówienia i pytania o nasze wyroby prosimy kierować za pośrednictwem sklepu internetowego lub na adres e-mail:  wiklinarafimag@gmail.com lub telefonicznie, na numer: 505 122 785 lub 609 969 140. Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 20.00

No comments yet.

Dodaj komentarz